Pracownia Psychologii Transportu Dariusz Kraśnicki
tel. 601 775 123 skype
Wrocław ul. Kmicica 3, Żernicka 215

Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!

We respect your email privacy

Subscriber CounterTelefon do rejestracji
601 775 123


Rejestracja internetowa

Pracownia Psychologii Transportu Dariusz Kraśnicki

Pracownia Psychologii Transportu
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

ulica Kmicica 3
54-510 Żernicka 215
tel 693 775 123
faks 71 353 92 75,
71 349 38 69,
skype: dariusz.krasnicki2

 

Jak zarobić pieniądze przez internet w czasie Kryzysu

Jak zarobić pieniądze przez internet w czasie kryzysu?Nie czytaj tego, jeżeli już odniosłeś spektakularny sukces. Wykorzystaj swój czas na jego podtrzymanie i pielęgnację!!

 • Również nie ma sensu abyś czytał dalej jeżeli
 • Jesteś uczulony na pracę lub potrzebujesz kasy od jutra/ lub na wczoraj
 • Szukasz miliona w tydzień albo wierzysz w Świętego Mikołaja /Dziadka Mroza z workiem pieniędzy
 • Szukasz jakiegoś skrótu do pierwszego miliona !!

Jeżeli jednak zaczynasz po raz pierwszy lub Ci się nie udało....to powinieneś przeczytać resztę mojej historii. Jesteś raczej we właściwym miejscu.

Czas kryzysu może być najlepszą chwilą, aby rozpocząć nowy biznes lub poszerzyć już istniejący. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to wbrew zdrowemu rozsądkowi, więc proszę mi pozwolić wytłumaczyć na swoim przykładzie.

Obecnie media sprzedają same złe wiadomości i łatwo wpaść w tą zbiorową histerię, która do reszty odbiera zdolność do logicznego myślenia !! Jeżeli dasz radę aby myśleć samodzielnie / wiele pomoże wyłączenie telewizji - nie warto tracić statystyczne 4,5 godzinny dziennie na nowe "opium dla ludu" jak to opisał klasyk Pan Karol M./ zachęcam do przeczytania reszty artykułu.

 • To co proponuję, nie jest kolejnym skokiem na Twoją kasę, na który każdy z nas nabierał się wielokrotnie lub schematem jak zarobić milion w 7 dni szybko, łatwo i bez wysiłku / oczywiście po solidnej wpłacie za każde przejście z poziomu początkowego, poprzez złoty do platynowego czy brylantowego /prestiżowego/ itp/. 
 • Niektórzy, zdolni oszukać swoje sumienie, aby zrobić kasę, są w stanie wciągać swoich znajomych lub tzw "frajerów" w schematy piramidy, wymagające oskubania nowych osób, aby tylko się wzbogacić. Wiadomo, że wcześniej czy później coś takiego pada !!
 • Na szczęście większość ludzi ma moralne skrupuły przed pójściem "zbyt daleko"

Od kilku lat jestem właścicielem kilku stron internetowych, które pośrednio /kierując pacjentów do mojego gabinetu/ przynoszą mi godziwy dochód. Pacjenci przychodzą [od 2006 r] tłumnie, tak jakbym robił za darmo na kasę chorych / nie jestem naprawdę najtańszym lekarzem we Wrocławiu - raczej drogim w dosłownym, każdym tego słowa znaczeniu/.

 • Często też byłem pytany o różne rady w tym zakresie. Jak zrobić kasę on-line ?  Jak zrobić stronę internetową, która zarabia na siebie. Czy muszę porzucić swoją stabilną /chociaż nisko płatną/ pracę aby odnieść podobny sukces ??

Takie szczere pytania wprawiały mnie w olbrzymie zakłopotanie - mój sukces wydawał mi się niepowtarzalny, idealnie dostosowany do lokalnych warunków.

Część osób zafascynowana moimi ideami otwierała strony, mające na celu dorównać lub nawet je przerosnąć. W zasadzie kończyło się to z chwilą kolejnej faktury za hosting i domenę za następny rok.

Zupełnie niespodziewane rozwiązanie - Jak zarobić pieniądze przez internet w czasie kryzysu

Szukając inspiracji natknąłem się /poprzez reklamę Google/ na koncepcję, która zmieniła całe moje dotychczasowe podejście do witryny www, jako kompleksowego biznesu dla każdego z Nas, a nie tylko i wyłącznie strony internetowej - SBI - Site Sell It

Przez wiele miesięcy wdrażałem ich koncepcje na swoich dotychczasowych serwisach. W krótkim czasie ruch na nich zwiększył się kilkukrotnie, a podatek za rok 2007 i 2008 / PIT/ uświadomił bolesną prawdę, jak każdy bezpośrednio karmi całkiem spore grono ludzi/ darmozjadów/, którzy nie robią nic. Wystarczy włączyć TV aby zobaczyć te "gadające głowy" za nasze ciężko zarobione pieniądze, planujące nowe ukryte podatki na KRUS lub innych potrzebujących.

 • W Polsce nasze dochody są naprawdę ciężko opodatkowane - nie zdajemy sobie sprawy, jacy jesteśmy dobroczynni dla innych. Większość naszych pieniędzy raczej już nigdy nie zobaczymy.

Początek kryzysu w połowie 2008 roku wcale nie zmniejszył napływu pacjentów. Ludzie zaczęli poszukiwać prawdziwych i szybkich rozwiązań dla swoich pieniędzy, a moje strony wysforowały mnie o kilka długości przed najbliższą konkurencją !! Prawo jazdy na ciężarówkę Wrocław

Jednocześnie byłem świadkiem tąpnięcia w zaprzyjaźnionych firmach. Gruntowna /konieczna/ wymiana sprzętu na nowy /rosnące drastycznie koszty leasingu w Euro czy kredytu hipotecznego we Franku/ przy malejącym popycie stały się prawdziwą tragedią !! Zwalnianie personelu było logicznym następstwem tych wydarzeń.

 • Część z nich posłuchała mojej rady i pozwoliła zmodernizować swoje strony www / są już pierwsze efekty odbicia się od dna/, część dalej wierzy w roznoszenie ulotek, reklamy radiowe czy pozycjonerów stron lub innych guru internetu, słono liczących za swoje usługi. 
 • Jeżeli jesteś jednym z poniżej wymienionych :
 1. Osobą bezrobotną, właśnie zwolnioną na bruk lub która wróciła z Irlandii/ język angielski będzie bezcenny/
 2. Matką wychowującą dzieci, chcącą pracować w domu, aby równocześnie mieć na oku Swoje Maleństwo- pomyśl jak ciężkie studia lub inne szkoły skończyłaś
 3. Pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości
 4. Posiadasz rzadko odwiedzaną - zapomnianą stronę internetową z zerowym ruchem -włóż nieco wysiłku aby znowu ożyła !!!
 5. Emerytem z głodową emeryturą /Twojej wiedzy i doświadczenia naprawdę nie ma młodzież wychowana na bananach/
 6. Studentem szukającym pracy w promocjach - 5 zł/h
 7. Właścicielem miejscowego biznesu / nauka jazdy, gabinet lekarski, zakład samochodowy lub jakikolwiek inny/
 8. Właścicielem - Biuro podróży
 9. Sprzedaż jakichkolwiek towarów w sieci lub w Twoim własnym sklepie
 10. Webmasterem / nie tylko kolejna strona lecz również traffic/
 11. Nauczycielem angielskiego / English Teacher - Working for Peanuts/ - męczącym się za grosze w oświacie lub biurze /czy pamiętasz video nagrane przez uczniów z jednego technikum w Polsce powiatowej/
 12. Młodym lekarzem z nikłą perspektywą niszowej specjalizacji za 15 lat, ale olbrzymią wiedzą teoretyczną i znajomością angielskiego

  The biggest mistake people make in life is not
  making a living at doing what they most enjoy.

  - Malcolm S. Forbes (1919-1990)

Wykorzystaj obecną trudną sytuację, aby rozpocząć lub ulepszyć swoją istniejącą działalność !!

Oczywiście, rezultaty nie przyjdą w ciągu tygodnia czy miesiąca i nikt nie stanie się nagle z pucybuta milionerem.

 • Tym nie mniej podążając krok po kroku ich darmowy Action Guide Twoj sukces jest bliżej niż Ci się wydaje.
 • Zbuduj coś więcej niż stronę czy nawet biznes - zbuduj Swoją wolność i niezależność !!
Jeżeli lekarz z przedmieść Wrocławia potrafił to zrobić / nie mając o niczym zielonego pojęcia 4 lata temu/, Ty też jesteś w stanie. Ogranicza Cię tylko czas, Twoja Wiedza i Motywacja. SBI usuwa wszelkie przeszkody techniczne - nie musisz się znać w ogóle na projektowaniu stron - ale jeżeli się orientujesz to tylko Ci to pomoże.
 • Jak zarobić pieniądze przez internet w czasie kryzysu. Pobierz i przeczytaj darmową publikację w języku angielskim, która dosłownie i w przenośni zmieniła moje podejście do świata  - Just Make Your Words Sell !!!
 • Jedynym utrudnieniem, które zauważyłem jest konieczność znajomości angielskiego w stopniu podstawowym.
 • Wejdź na mój najnowszy serwis zrobiony z SBI - Badania na prawo jazdy we Wrocławiu.

Chętnie odpowiem na każdy mail dotyczący SBI i filozofii Ich myślenia. Site Build It!

 • Przykładowe zapytania, które do mnie przychodzą :

Dzień dobry,

W najbliższym czasie zamierzam otworzyć własną pracownię badań kierowców w województwie .........kim.

Ośmielam się do Państwa napisać, gdyż posiadają już Państwo doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności i licząc na ludzką życzliwość mam nadzieję, że Państwo odpowiedzą mi na kilka pytań/zasugerują coś/doradzą.

Zastanawiają mnie następujące kwestie:

1) Czy są jakieś okresy-miesiące ? w których badanych jest znacznie więcej, a kiedy jest tzw.?przestój?

2) W jaki sposób doradziliby mi Państwo ? pozyskiwanie? klientów? Czy podpisują Państwo jakieś umowy z firmami transportowymi?

3) Czy dużo osób zgłasza się ze skierowaniami z Policji?

Czy również z Policją można nawiązać jakieś porozumienie, aby przesyłała np. punktowców, po alkoholu, wypadkowiczów do naszej pracowni?

 • 4) Głównie w jaki sposób warto by się zareklamować na rynku? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, porady. Z góry dziękuję za pomoc, będę bardzo wdzięczna,

Odpowiedź - wszelkie sposoby naganiania klientów poprzez Policję /organ państwa/ odpadają !! W moim przypadku marketing poprzez strony internetowe pozwala być na parę kroków przed konkurencją. Nie zauważyłem specjalnie przestojów, poza okresami przedświątecznymi.

 • Wszystkie grupy klientów, wymienione wcześniej, najczęściej używają Google, aby znaleźć interesujące ich pracownie.

Make Your Words Sell

Podziel się:

» Ustawa

Polskie znaki w SBI

Dodano przez platyna dnia Czw, 2011-06-09 03:40.

Cześć! Wysyłam maila do Ciebie już drugi raz, bo bardzo mi zależy na informacji od Ciebie jak poradziłeś sobie z wstawieniem polskich znaków na Website używając SBI Builder. Znalazłam Cię na forum SBI. Ja też pracuję nad moją Website. Pierwszą chciałam zrobić po polsku ale spostrzegłam, że SBI nie podtrzymuje polskich znaków typu ą, ę.

Twoja strona jednak ma polskie znaki. Proszę powiedz jak to zrobić, żeby mieć taki ładny polski tekst używając SBI jaki Ty masz. Jaki trick trzeba zastosować żeby polskie litery były jednak widoczne.

Czy jest możliwe pisanie po polsku budując stronę blokami na SBI, czy trzeba najpierw zbudować stronę np na Dreamweaverze a później dopiero zrobić download? Czego osobiście wolałabym nie robić. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z HTML-em, dlatego wybrałam SBI. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Nie chciałabym pisać tylko po angielsku. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc!

» odpowiedz

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
Więcej informacji na temat formatowania